RN50C6653FB14
MFR.Part #
RN50C6653FB14
JLCPCB Part #
C1425112
Description
-65℃~+175℃ 50mW 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors