Y40627K87000Q0W
MFR.Part #
Y40627K87000Q0W
JLCPCB Part #
C3928231
Description
-55℃~+225℃ 300mW 7.87kΩ ±0.02% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount