RN50C6651DRSL
MFR.Part #
RN50C6651DRSL
JLCPCB Part #
C1803609
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors