RN50C6651BRSL
MFR.Part #
RN50C6651BRSL
JLCPCB Part #
C3529166
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors