RN50C5302FRE6
MFR.Part #
RN50C5302FRE6
JLCPCB Part #
C1780280
Description
-65℃~+175℃ 50mW 53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors