RN50C6492BRSL
MFR.Part #
RN50C6492BRSL
JLCPCB Part #
C1812295
Description
-65℃~+175℃ 50mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors