RN50C2743FRE6
MFR.Part #
RN50C2743FRE6
JLCPCB Part #
C3534511
Description
-65℃~+175℃ 274kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors