RN50C62R6BBSL
MFR.Part #
RN50C62R6BBSL
JLCPCB Part #
C1432020
Description
-65℃~+175℃ 50mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors