RN50C61R9BB14
MFR.Part #
RN50C61R9BB14
JLCPCB Part #
C3571463
Description
-65℃~+175℃ 50mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors