RN50C2263BRE6
MFR.Part #
RN50C2263BRE6
JLCPCB Part #
C1802991
Description
-65℃~+175℃ 226kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors