RN50C6121BRSL
MFR.Part #
RN50C6121BRSL
JLCPCB Part #
C1812391
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors