RN60C1072FR36
MFR.Part #
RN60C1072FR36
JLCPCB Part #
C1773913
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors