RN50C51R1FR36
MFR.Part #
RN50C51R1FR36
JLCPCB Part #
C1780028
Description
-65℃~+175℃ 50mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors