RN50C3322FRSL
MFR.Part #
RN50C3322FRSL
JLCPCB Part #
C1794973
Description
-65℃~+175℃ 33.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors