RN50C5602FRE6
MFR.Part #
RN50C5602FRE6
JLCPCB Part #
C3352534
Description
-65℃~+175℃ 50mW 56kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors