RN50C10R0FRSL
MFR.Part #
RN50C10R0FRSL
JLCPCB Part #
C1796471
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors