RN50C8661FRSL
MFR.Part #
RN50C8661FRSL
JLCPCB Part #
C3488256
Description
-65℃~+175℃ 50mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors