RN50C49R9FRSL
MFR.Part #
RN50C49R9FRSL
JLCPCB Part #
C1795150
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors