RN50C4992FRSL
MFR.Part #
RN50C4992FRSL
JLCPCB Part #
C1795294
Description
-65℃~+175℃ 49.9kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors