RN70D16R9FB14
MFR.Part #
RN70D16R9FB14
JLCPCB Part #
C1416672
Description
-65℃~+175℃ 16.9Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors