RN50C4992FB14
MFR.Part #
RN50C4992FB14
JLCPCB Part #
C1419317
Description
-65℃~+175℃ 49.9kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors