RN50E7320BRSL
MFR.Part #
RN50E7320BRSL
JLCPCB Part #
C1817880
Description
-65℃~+175℃ 50mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors