RN50C4992BBSL
MFR.Part #
RN50C4992BBSL
JLCPCB Part #
C1432102
Description
-65℃~+175℃ 49.9kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors