RN50C4992FBSL
MFR.Part #
RN50C4992FBSL
JLCPCB Part #
C1426106
Description
-65℃~+175℃ 49.9kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors