RN50C10R0FRE6
MFR.Part #
RN50C10R0FRE6
JLCPCB Part #
C1780206
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors