RN50C4871FRE6
MFR.Part #
RN50C4871FRE6
JLCPCB Part #
C1780052
Description
-65℃~+175℃ 4.87kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors