BZG05C68-M3-08
MFR.Part #
BZG05C68-M3-08
JLCPCB Part #
C6136248
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 130Ω 130Ω 500nA@51V 64V~72V 68V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS