RN50C4870FRSL
MFR.Part #
RN50C4870FRSL
JLCPCB Part #
C3471651
Description
-65℃~+175℃ 487Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors