RN50C4752FBSL
MFR.Part #
RN50C4752FBSL
JLCPCB Part #
C1428232
Description
-65℃~+175℃ 47.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors