RN50C4751FRSL
MFR.Part #
RN50C4751FRSL
JLCPCB Part #
C1794851
Description
-65℃~+175℃ 4.75kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors