BFC238344752
MFR.Part #
BFC238344752
JLCPCB Part #
C3790443
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 7.5nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS