RN50C4751FR36
MFR.Part #
RN50C4751FR36
JLCPCB Part #
C3489655
Description
-65℃~+175℃ 4.75kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors