RN50C4750FR36
MFR.Part #
RN50C4750FR36
JLCPCB Part #
C3447203
Description
-65℃~+175℃ 475Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors