RN50C4642FBSL
MFR.Part #
RN50C4642FBSL
JLCPCB Part #
C3541138
Description
-65℃~+175℃ 46.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors