RN50C1582FB14
MFR.Part #
RN50C1582FB14
JLCPCB Part #
C6277073
Description
-65℃~+175℃ 15.8kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors