RN50C4170BBSL
MFR.Part #
RN50C4170BBSL
JLCPCB Part #
C3456142
Description
-65℃~+175℃ 417Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors