RN50C4170BRSL
MFR.Part #
RN50C4170BRSL
JLCPCB Part #
C1812117
Description
-65℃~+175℃ 417Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors