RN50C4021FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C4021FBSL
JLCPCB Part #
C1425470
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 4.02kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors