RNC65H3010BRRE6
MFR.Part #
RNC65H3010BRRE6
JLCPCB Part #
C3466320
Description
-65℃~+175℃ 301Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors