RN60C4021FBSL
MFR.Part #
RN60C4021FBSL
JLCPCB Part #
C1430768
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.02kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors