RN50C3832FR36
MFR.Part #
RN50C3832FR36
JLCPCB Part #
C1806138
Description
-65℃~+175℃ 38.3kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors