RN50C1373FR36
MFR.Part #
RN50C1373FR36
JLCPCB Part #
C1786006
Description
-65℃~+175℃ 137kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors