V10PM153-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10PM153-M3/I
JLCPCB Part #
C6307945
Package
TO-277A
Description
100uA@150V 150V 3.6A 840mV@10A TO-277A Schottky Diodes ROHS