RN50C3572FB14
MFR.Part #
RN50C3572FB14
JLCPCB Part #
C3412488
Description
-65℃~+175℃ 35.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors