RN70C3572FB14
MFR.Part #
RN70C3572FB14
JLCPCB Part #
C3366805
Description
-65℃~+175℃ 35.7kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors