RN50C3482FBSL
MFR.Part #
RN50C3482FBSL
JLCPCB Part #
C3553195
Description
-65℃~+175℃ 34.8kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors