RN50C3402FBSL
MFR.Part #
RN50C3402FBSL
JLCPCB Part #
C1425784
Description
-65℃~+175℃ 34kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors