RN50C3322FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C3322FB14
JLCPCB Part #
C3395106
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 33.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors