RN50C3323FB14
MFR.Part #
RN50C3323FB14
JLCPCB Part #
C1413852
Description
-65℃~+175℃ 332kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors