RN50C3092FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C3092FRSL
JLCPCB Part #
C1794890
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 30.9kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors